Transzvuk
English   

Палевдавлювальна машина СО-450

Агрегатно-модульна система

Вдавлювання та витяг
будівельних елементів:
паль, труб, шпунтів

+38 067 4861177
Агрегатно-модульна система для вдавлювання паль - Transzvuk

Гідравлічна палевдавлювальна машина СО-450, розроблена і впроваджена в будівельне виробництво в ІЦ Трансвук (Патент UA №77005) в Одесі. Машина призначена для вдавлювання в ґрунт будівельних елементів заводського виготовлення: залізобетонних паль перерізом до 450×450 мм, шпунтових паль габаритом не більше 500 мм, металевих труб і профілів прокату. Ця машина працює за принципом центрування палі за допомогою бічної клинової затискної системи і її циклічного занурення в ґрунт у ручному або автоматичному режимі. Машину застосовують під час влаштування пальових фундаментів і шпунтових огороджень цивільних і промислових будівель. Технічні характеристики палевдавлювальної машини СО-450:

Зусилля вдавлювання ном. 2 000 кН
Зусилля вдавлювання макс. 2 300 кН
Швидкість вдавлювання 1.5÷3.5 м/хв
Перетин палі макс. 450 мм
Пускова потужність 90 кВт
Споживання електроенергії 60 кВт
Рівень шуму 83 Дб
Маса машини 14 тонн
Габаритні розміри, д×ш×в 6.0×1.6×3.05

Палевдавлювальна машина SO-450 належить до гравітаційного типу і анкерується металевими вантажами за допомогою крана. Загальна маса анкерних вантажів може досягати 200 тонн і визначається виходячи з сили опору ґрунту. Маса палевдавлювальної машини становить 14,3 тонни, а максимальне зусилля вдавлювання палі становить 230 тс. Зусилля вдавлювання регулюється гідравлічною системою палевдавлювальної машини. Машини цього типу залишаються незамінними під час занурення паль із високим ступенем відповідальності, там, де важлива безпека прилеглих будівель, і там, де пальові роботи проводять максимально близько до наявних будівель або споруд - 1 метр для залізобетонних паль і 0,75 метра для шпунтових паль. Конструктивні особливості машини забезпечують високу точність вдавлювання паль і безперервний контроль зусилля вдавлювання, що важливо для оцінки несучої здатності паль у процесі їхнього занурення. Процес вдавлювання палі у ґрунт автоматизовано, керування палевдавлювальною машиною дистанційне.

Вдавлювання паль на проєктну позначку здійснюється без ушкодження поверхневого шару без необхідності підготовки котловану, завдяки застосуванню інвентарного металевого інструменту (L=12 м), що дає змогу мінімізувати земляні роботи, забезпечити незалежність від погодних умов, а також роботи, пов'язані з підготовкою та прибиранням будмайданчика. Завдяки конструкції бічного захоплення довжина занурюваного будівельного елемента не лімітована. Палевдавлювальні машини СО-450 прості в експлуатації, мають невелику вагу і габаритні розміри, не потребують додаткового складання і монтажу на будівельному майданчику, транспортуються в зібраному вигляді на габаритних платформах для перевезення будівельної техніки. Обслуговуючий персонал палевдавлювальної машини: оператор і два стропальники.

Паледавлювальна машина С0-450 використовується як багатофункціональний стенд для повномасштабного геотехнічного моделювання, моніторингу та випробувань вдавлених паль. Дані моніторингу, підтверджені результатами польових контрольних випробувань, дають змогу гарантувати несучу здатність кожної вдавленої палі, що відкриває можливість інтерактивного проєктування, яке дає змогу оптимізувати розрахункове навантаження і кількість паль у проєкті, трудовитрати і вартість пальових робіт. Такий підхід забезпечує безпеку будівель і комунікацій, що оточують будівельний майданчик, а отже коштів державних і приватних інвесторів.

Інженерний Центр Трансзвук. Провулок Нахімова, 6, 65014 Одеса, Україна. Тел: +380674861177 | E-mail: ECTranszvuk@gmail.com
Матеріали опубліковані на сайті www.transzvuk.com є об'єктом авторського права. Тексти, фотозображення, авторські та суміжні права належать торговій марці "Трансзвук". Жодна частина змісту сайту не може бути відтворена будь-яким способом без письмового дозволу автора. ©Transzvuk