Transzvuk
English   

Інженерний Центр Трансзвук

Агрегатно-модульна система

Вдавлювання та витяг
будівельних елементів:
паль, труб, шпунтів

+38 067 4861177

ІЦ Трансзвук — науково-виробниче підприємство, засноване 1986 року групою вчених Одеського політехнічного інституту. В основу його діяльності було покладено наукові розробки в галузі струменевої техніки. Протягом більш ніж 30-ти років підприємство розробляє і впроваджує в Українську промисловість широку гаму виробів, які за своїми технічними характеристиками не поступаються зарубіжним аналогам, а за деякими показниками перевершують їх. Наші вироби знаходять застосування в тепловій та атомній енергетиці, хімічній промисловості, у будівельному виробництві, житлово-комунальному та сільському господарстві, у системах опалення та гарячого водопостачання, під час виробництва органічних добрив, сумішевих і емульсійних рідких палив, на залізничному транспорті та в інших галузях промисловості. Наразі діяльність підприємства пов'язана з розробленням і впровадженням інноваційних технологій, орієнтованих на промислове застосування, включно з навчанням і перепідготовкою персоналу для роботи з новим обладнанням.

У 1998 році "ІЦ Трансзвук"розробляє першу гідравлічну палевдавлювальну машину, з бічним клиновим зажимом палі. Практичне використання цих машин сприяло просуванню екологічно чистих методів будівництва, забезпечивши можливість "занурювати" пальові елементи з мінімальним впливом на навколишнє середовище. У 2006 році - інженерами компанії розробляється Агрегатно-модульна система для вдавлення паль, яка дала змогу вдосконалити технологічні процеси, зробивши їх більш ефективними і безпечними. У наступні роки розвиток автоматизованих технологічних процесів вдавлювання паль, що стали предметом наукових досліджень, здійснювався у взаємодії з провідними науково-дослідними центрами: International Press-in Association (IPA), Японія; Kupke + Wolf GmbH, Німеччина; Engineering Services International (ESI); Institut für Geotechnik, ETH Zürich, Швейцарія, та іншими.

Виконнання робіт із вдавлювання паль

Представлене обладнання для вдавлювання паль розроблено в результаті поєднання найсучасніших технологій у галузі машинобудування, геотехніки та фундаментобудування, а також оригінальних конструкторських рішень, що походять із практичного досвіду. За ці роки, в Україні, виконано понад 300 пальових фундаментів різного ступеня складності. Представлена технологія дає змогу звести до мінімуму динамічні та вібраційні впливи на основи, фундаменти, комунікації поруч розташованих споруд, а також забезпечує інтерактивний контроль якості виконуваних робіт, високу продуктивність і безпеку будівництва. Це робить її найбільш актуальною для сучасної геотехніки та фундаментобудування. В даний час компанія зосереджена на виконанні робіт із влаштування пальових фундаментів, шпунтових огороджувальних споруд, укріпленні котлованів, стабілізації схилів. Роботи виконуються з використанням безпечних для довкілля будівельних машин і технологій. Кожен проект пальового фундаменту забезпечується науково-технічним супроводом. Ми працюємо по всій території України.

Інженерний Центр Трансзвук. Провулок Нахімова, 6, 65014 Одеса, Україна. Тел: +380674861177 | E-mail: ECTranszvuk@gmail.com
Матеріали опубліковані на сайті www.transzvuk.com є об'єктом авторського права. Тексти, фотозображення, авторські та суміжні права належать торговій марці "Трансзвук". Жодна частина змісту сайту не може бути відтворена будь-яким способом без письмового дозволу автора. ©Transzvuk