Transzvuk
English   

Занурення паль методом вдавлення

Агрегатно-модульна система

Вдавлювання та витяг
будівельних елементів:
паль, труб, шпунтів

+38 067 4861177
Piling-Machine-SO450-Transzvuk

У будівельному виробництві сформувалися тенденції, характерні для більшості сучасних міст:
Ущільнена забудова міст - це призводить до необхідності будівництва на обмежених територіях, де використання традиційних методів влаштування фундаментів і огороджувальних споруд може бути ускладнене або неможливе.
Необхідність розвитку транспортної інфраструктури - це вимагає будівництва великих інженерних споруд, таких як мости, тунелі та естакади, які також потребують надійного фундаменту та огороджувальних конструкцій.
Збереження та відновлення історичної забудови - це вимагає використання методів будівництва, які не порушать цілісності історичних будівель і споруд.

У зв'язку з цими тенденціями у фундаментобудуванні дедалі частіше застосовується метод вдавлення будівельних елементів, виготовлених у заводських умовах. Технологія що розглядається дає змогу влаштовувати надійні пальові фундаменти та шпунтові огороджувальні споруди в складних інженерно-геологічних умовах, зберігаючи при цьому цілісність навколишнього середовища. Основні переваги методу наведені нижче.

Безпека: метод вдавлювання паль у грунт не створює вібро-динамічного впливу на основу, що робить його безпечним для прилеглих будівель, споруд та їх фундаментів і комунікацій.
Контроль якості: метод дає змогу використовувати палі заводського виготовлення, які вирізняються гарантованою та контрольованою якістю. Крім того, метод забезпечує високу точність позиціонування машин (±10 мм) і дає змогу проводити моніторинг і оперативний контроль несучої здатності кожної вдавлюваної палі.
Високий темп будівництва: метод вдавлення не залежить від погодних умов (опадів) і близького розташування рівня ґрунтових вод, що дає змогу вести будівництво в стислі терміни.
Екологічна безпека: у методі вдавлення паль використовується обладнання що не створює шуму і не виділяє шкідливих речовин, що робить його екологічно безпечним.
Естетика: метод вдавлення дає змогу занурювати палі без порушення цілісності поверхні ґрунту, що забезпечує естетичний зовнішній вигляд об'єкта будівництва.

Порівняльні дослідження технологій занурення паль у ґрунт свідчать, що метод вдавлювання паль найменш енергоємний порівняно з ударними, віброударними, вібро-вдавлювальним і вібраційним методами занурення паль. Пояснюється це тим, що при вдавлюванні паль робота максимально витрачається на подолання зовнішніх сил - сил опору ґрунту. За інших методів занурення паль ця робота витрачається на подолання внутрішніх сил - сил, що виникають у занурювальних механізмах. Застосування палевдавлювальних машин дає змогу знизити обсяги земляних робіт, виключити роботи з водозниження, а також додаткові витрати, пов'язані з підготовкою і прибиранням будмайданчика, що істотно зменшує тривалість і трудомісткість пальових робіт, а також покращує умови виконання робіт зі зведення надземної частини будівлі.

Інженерний Центр Трансзвук. Провулок Нахімова, 6, 65014 Одеса, Україна. Тел: +380674861177 | E-mail: ECTranszvuk@gmail.com
Матеріали опубліковані на сайті www.transzvuk.com є об'єктом авторського права. Тексти, фотозображення, авторські та суміжні права належать торговій марці "Трансзвук". Жодна частина змісту сайту не може бути відтворена будь-яким способом без письмового дозволу автора. ©Transzvuk