Transzvuk
English   

Виконнання робіт із вдавлювання паль

Агрегатно-модульна система

Вдавлювання та витяг
будівельних елементів:
паль, труб, шпунтів

+38 067 4861177

Влаштування пальових основ

ІЦ ТРАНСЗВУК  пропонує виконання робіт із влаштування пальових фундаментів, шпунтових огороджень, укріплення котлованів, стабілізації схилів. Пальові роботи виконуються з використанням безпечних для довкілля будівельних машин і технологій. Кожен проєкт забезпечується науково-технічним супроводом. Працюємо по всій Україні.

Агрегатно-модульна система для вдавлення паль

КОНЦЕПТУАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ: Агрегатно-модульна система для вдавлювання паль; гідравлічна палевдавлювальна машина CO-450 з бічним клиновим зажимом будівельного елемента; ремонтно-будівельна машина РСМ-80 вдавлюючого типу.

Основна концепція нашої технології
1.  Використання з/б паль та інших будівельних елементів заводського виготовлення;
2.  Можливість занурення паль у ґрунт із мінімальним впливом на навколишнє середовище, основи, фундаменти і комунікації близько розташованих будівель;
3.  Використання модульної концепції для точного позиційного переміщення обладнання;
4.  Автоматизація основних технологічних процесів.

ТЕХНОЛОГІЯ ВДАВЛЮВАННЯ ПАЛЬ: занурення в ґрунт будівельних елементів заводського виготовлення - залізобетонних паль, сталевих труб, шпунтів і профілів металопрокату. Завдяки особливостям застосовуваної технології, вплив на навколишнє середовище можна звести до мінімуму, що є найбільш затребуваним під час будівництва пальових фундаментів в умовах обмеженого простору міської забудови, в історичних центрах міст, а також у складних інженерно-геологічних умовах, на слабких та водонасичених ґрунтах. Пальові роботи можуть здійснюватися як на відкритих і необладнаних майданчиках, так і в умовах максимальної наближеності до наявних будівель і комунікацій, зокрема під час реконструкції та реставрації існуючих фундаментів, у підвалах, у ліфтових шахтах і під перекриттями будівель.

ВЛАШТУВАННЯ ПАЛЬОВИХ ФУНДАМЕНТІВ

Концепція застосування агрегатно-модульної системи для вдавлення паль, під час влаштування пальових фундаментів будівель, на основі конструктивно-технологічного поєднування використовуваних модулів з модульною координаційною сіткою споруджуваної будови, полягає у настуаному. Поздовжні опори модулів сисиеми установлюють на ґрунт та формують технологічну модульну сітку на координаційній площині пальового поля та на плані фундаменту, яка збігається з модульною сіткою споруди що зводиться. Це забезпечує контроль позiційної точностi й безперервність основних процесів: вдавлювання палі – переміщення палевдавлювальної машини, що дає змогу суттєво скоротити тривалість пальових робіт та витрати праці. Процес вдавлювання палі в грунт автоматизований, а керування машиною дистанційне.

Організація виробництва робіт із вдавлювання паль у ґрунт на основі використання типізованих технологічних схем дає змогу одним комплектом обладнання охопити весь діапазон класифікованих технологічних процесів. Розроблену технологію доцільно використовувати для забезпечення таких вимог: низького рівня шуму та вібрації, можливості виконання робіт в обмежених умовах, на схилах, на слабких водонасичених ґрунтах, а також позиційної точності, можливості контролю зусилля вдавлювання кожної палі, високої продуктивності, екологічності.

ПАЛЬОВІ РОБОТИ, ЩО ВИКОНУЮТЬСЯ

 •  Влаштування пальових фундаментів будівель і споруд
 •  Вдавлювання та витяг будівельних елементів
 •  Влаштування шпунтових огороджувальних споруд, шпунт Ларсена
 •  Гідротехнічні роботи, сейсмостійке будівництво
 •  Посилення фундаментів існуючих будівель і споруд
 •  Укріплення стінок котлованів, укосів, стабілізація схилів
 •  Влаштування пальових фундаментів опор ліній електромереж
 •  Влаштування пальових фундаментів мостів і шляхопроводів
 •  Влаштування пальових фундаментів котеджів і резиденцій
 •  Будівництво в складних інженерно-геологічних умовах
 •  Будівництво в історичних центрах міст, "вставки"
 •  Проведення польових контрольних випробувань паль
 •  Повномасштабне геотехнічне моделювання
 •  Організаційно-технологічне проєктування
 •  Будівельно-технічна експертиза, консалтинг

Інженерний Центр Трансзвук. Провулок Нахімова, 6, 65014 Одеса, Україна. Тел: +380674861177 | E-mail: ECTranszvuk@gmail.com
Матеріали опубліковані на сайті www.transzvuk.com є об'єктом авторського права. Тексти, фотозображення, авторські та суміжні права належать торговій марці "Трансзвук". Жодна частина змісту сайту не може бути відтворена будь-яким способом без письмового дозволу автора. ©Transzvuk